Fernando de Noronha
Huidige lokale tijd in Fernando de Noronha, Brazilië (BR) · America/Noronha
--:--:--
America/Noronha
UTC−2
Zonsopkomst--:--
Zonsondergang--:--
Daglengte--
Bekijk Fernando de Noronha op de live kaart
Plan een vergadering met Fernando de Noronha
Fernando de Noronha vergelijken met alle steden
Komende feestdagen: Brazilië
- ma 2 nov 2026 Allerzielen Dia de Finados
- zo 15 nov 2026 Republic Proclamation Day Proclamação da República
- vr 20 nov 2026 Black Awareness Day Dia da Consciência Negra
- vr 25 dec 2026 Eerste Kerstdag Natal
- vr 1 jan 2027 Nieuwjaarsdag Confraternização Universal
- vr 26 mrt 2027 Goede Vrijdag Sexta-feira Santa
- zo 28 mrt 2027 Eerste Paasdag Domingo de Páscoa
- wo 21 apr 2027 Tiradentes Dia de Tiradentes
Zonsopkomst en zonsondergang in Fernando de Noronha deze week
| Dag | Zonsopkomst | Zonsondergang | Daglengte |
|---|---|---|---|
| ma 19 okt | 05:49 | 18:01 | 12 u 12 min |
| di 20 okt | 05:49 | 18:01 | 12 u 12 min |
| wo 21 okt | 05:49 | 18:01 | 12 u 13 min |
| do 22 okt | 05:48 | 18:01 | 12 u 13 min |
| vr 23 okt | 05:48 | 18:01 | 12 u 13 min |
| za 24 okt | 05:48 | 18:01 | 12 u 13 min |
| zo 25 okt | 05:48 | 18:01 | 12 u 13 min |